اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

سخن مدیر عامل

سوده شهروزی - مدیرعامل و عضو هیئت مدیره :
شرکت پرشيا فاوا گسترش در سال 1382 تاسيس و در سال 1386 با هدف ارائه سبد کاملي از خدمات حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات، تغيير مسير و ماموريت داد. اين شرکت، بنيان خود را بر آن نهاد تا با بهره گيري از متدولوژي و راهکارهاي علمي و تخصصي و استفاده از راهبردها و استانداردهاي بين المللي، گامي موثر در پيشبرد و تغيير جدي سطح کيفي ارائه خدمات به ويژه در فضاي مشاوره حوزه فناوري اطلاعات ايجاد نمايد. به لطف مشتريان و کارفرمايان وفادار اين شرکت و دريافت نيازمندي هاي جديد از سوي ايشان، امروز پس از گذشت يک دهه فعاليت مفتخريم که بخش اعظمي از خدمات حوزه فناوري اطلاعات از جمله مشاوره حوزه کسب و کار و ERP، زيرساخت شبکه و فروش تجهيزات، فروش سيستم هاي ارزش افزوده و... را در سبد کسب و کار خود ايجاد نموده ايم.

متولد 1361، فارغ التحصيل كارشناسي رياضي کاربردي در سال 1384 و کارشناسي ارشد MBA در سال 1390 مي باشند.
ايشان از سال 1386 به عنوان قائم مقام شرکت پرشيا فاوا گسترش مشغوليت بوده و از سال 1389سال در سمت نايب رئيس هيئت مديره و از سال 1393 در سمت مديرعامل و عضو هيئت مديره پرشيا فاوا گسترش مشغول به فعاليت مي باشند.

متولد 1352 فارغ التحصيل مهندسي سخت افزار و کارشناسي ارشد هوش مصنوعي ازدانشگاه علم و صنعت
سوابق.ايشان از سال 1386 در سمت مديرعامل و عضو هيئت مديره و از سال 1393 در سمت نائب رئيس هيئت مديره پرشيا فاوا گسترش مشغول به فعاليت هستند و در طول اين مدت مديريت پروژه هاي ملي بزرگي اعم از مشاور جامع مخابرات فارس، مديريت ترافيک کشور، مشاور سامانه تامين کالاي شرکت نفت، مشاور مادر مديريت شبکه برق ايران و ... را بر عهده داشته-اند.

متولد 1356، فارغ التحصيل كارشناسي ارشد مديريت اجرايي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد الكترونيك
ايشان به عنوان مشاور مديركل دفتر هماهنگي امور استانهاي وزارت صنايع و معادن، مشاور برنامه ريزي گروه مشاوران جوان معاونت حقوقي، امور مجلس و استانهاي وزارت صنايع و معادن، مدير راهبري مراكز خدمات فناوري و كسب و كار شركت شهركهاي صنعتي استان تهران، سرپرست روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان تهران و .... مشغول به فعاليت بوده اند.
ا جناب آقای ساعی به مدت 2 سال است كه در سمت عضو هيات مديره پرشيافاواگسترش مشغول به فعاليت هستند.


آقاي احمدیان


متولد سال 1340 ، فارغ التحصيل مهندسی الکترونیک از دانشگاه فردوسی مشهد در سال 1366.
ايشان بيش از 30 سال سابقه خدمت در حوزه فناوري اطلاعات و کارشناسی قراردادها را داشته اند و همچنین اکتساب پستهاي کلیدی، همچون مدیرعامل مرکز مهندسی تعمیرات کامپیوتر سپاه و پشتیبانی سایت MAIN وزارت جهاد کشاورزی به مدت 10 سال، مدیرعامل شرکت تامین گستر ناجی متعلق به بنیاد تعاون ناجا و ساتا را داشته اند و هم اکنون سمت مدیریت بازاریابی و فروش مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) را دارند. – جناب آقای احمدیان از ابتدای سال 1396در سمت رئيس هيات مديره پرشيافاواگسترش به عنوان نماينده شرکت مگفا، مشغول به فعاليت هستند.

متولد 1348، فارغ التحصيل كارشناسي مديريت بازرگاني از دانشگاه تهران جنوب در سال1377 و کارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات از دانشگاه IOW HE در سال 1385
ايشان به عنوان مديرعامل شرکت تعاوني فني مهندسي ماد فناور فارس، معاون مالي اداري شرکت ايران فاوا گسترش و معاون مالي اداري شرکت مگفا مشغول به فعاليت بوده اند.
جناب آقای شهابی از سال 1390در سمت عضو هيئت مديره پرشيا فاوا گسترش مشغول به فعاليت هستند.