خدمات پیام متنی انبوه

خدمات پیام متنی انبوه

خدمات ارزش افزوده (Value Added Service) یک عنوان عامه پسند برای بخشی از خدمات ارائه شده بر پایه سرویس های اصلی Text, Voice و Data در صنعت مخابرات است که تعرفه آن ها از سرویس های استاندارد متفاوت است. این خدمات می توانند در هر کسب و کاری مورد بهره برداری قرار گیرند و ایجاد آن نیاز های متفاوتی را در هر گروه یا کسب و کاری به وجود آورده و یا برطرف نماید. 
شرکت پرشیا فاوا گسترش با تکیه بر توان و تجارب خود اقدام به ایجاد دپارتمان خدمات ارزش افزوده با نام پرشیا پیام نموده است تا با توجه به پتانسیل بکر و موجود در بازار اقدام به ارائه خدمات کم نظیر در این حوزه نماید. خدمات ارزش افزوده پرشیا پیام با استفاده از قابلیت های2 گانه (صوت،متن) ارزشی برد- برد را برای صاحبان کسب و کار و کاربران بوجود می آورد. 
- خدمات ارزش افزوده متنی ، شامل ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی، ارسال پیام های تعاملی، اطلاع رسانی و .... جریان سریع و شفاف اطلاعات را برای کسب و کار ها و کاربران بوجود آورده است و متقاضیان زیادی در این حوزه برای خود بوجود آورده است. 
- خدمات ارزش افزوده صوتی، شامل ارسال پیام های انبوه به مشترکین ثابت و موبایل به صورت کاملا مطمئن و دقیق با امکان دریافت پیام صوتی، طراحی درختواره IVR و مدیریت آسان پنل کاربری 
خدمات پیام متنی انبوه پرشيا پيام با بهره گيري از پشتيباني شرکت مگفا، امکان ارسال کليه پيام هاي انبوه مورد نظر شما از طريق سامانه 3000 بزرگترين و امن ترين سامانه خدمات پيام کوتاه به کليه اپراتور هاي تلفن همراه را دارد. 

-  ارسال پيام انبوه با پشتيباني کد 3000 و با سرشماره 30005699 
-  امکان ارائه پنل هاي پيام کوتاه با قابليت هاي متنوع 
-  امکان تخصیص سر شماره اختصاصي 
-  امکان ارائه سرشماره خدماتی برای ارائه سرویس های های On Demand 
-  امکان ارائه خدمات وب سرويس در حوزه پيام کوتاه انبوه و پیام صوتی 
-  ارسال پيام انبوه با استفاده از بانک هاي اطلاعاتي تخصصي براي تعيين جامعه هدف مطلوب 
-  طراحي سيستم هاي تعاملي و يکطرفه مبتني بر پيام کوتاه (نظر سنجی، یادآوری، ارسال کارت ویزیت و...) نياز سنجي و ايجاد بانک هاي اطلاعاتي ارسال پيام به درخواست سازمان ها